Jesteśmy rodzinną firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu zaawansowanych technologicznie linii galwanizerskich.

Nasze urządzenia od wielu lat niezawodnie pracują u czołowych producentów branży automotive, przemysłu lotniczego i liderów innych sektorów gospodarki.

Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku. Już pierwsze modele naszych urządzeń galwanizerskich zostały docenione przez klientów w Polsce i za granicą. Dziś pod jednym dachem projektujemy i produkujemy zaawansowane technologicznie linie galwanizerskie. Konsekwentnie inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe oraz wzrost kwalifikacji naszej załogi. Stosujemy nowoczesne energooszczędne i proekologiczne rozwiązania.

Zapewniamy sprawną opiekę serwisową naszych urządzeń.

Działamy w systemie zarządzania jakością ISO 9001oraz zarządzania środowiskowego ISO 14001.

Mimo technicznego profilu naszej firmy dziś 1/4 załogi to kobiety, które wykonują zawody kiedyś zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Świat się zmienia, a my wraz z nim. Dla nas najważniejsze są umiejętności pracownika, doświadczenie i, być może najważniejsze, pozytywne nastawienie do środowiska – zawodowego i społecznego. Pracując z takimi ludźmi możemy osiągnąć sukces firmy oraz kształtować zasady działania lokalnego biznesu i społeczności. Płeć, wiek czy światopogląd pracownika dla nas nie mają znaczenia.