Nowa jakość technologii galwanizerskich. Jakość WGL.

Kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem linii galwanizerskich przeznaczonych do wszystkich procesów technologicznych, stosowanych w różnych gałęziach gospodarki – począwszy od przemysłu ciężkiego, po przemysł jubilerski.

Co robimy
O nas

Jesteśmy rodzinną firmą inżynieryjną specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i montażu  zaawansowanych technologicznie linii galwanizerskich oraz oczyszczalni ścieków przemysłowych. Nasze urządzenia od wielu lat – niezawodnie – pracują u czołowych producentów branży automotive, przemysłu lotniczego i liderów innych sektorów gospodarki.

Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku. Już pierwsze modele naszych urządzeń galwanizerskich zostały docenione przez klientów w Polsce i za granicą. Dziś pod jednym dachem projektujemy i produkujemy najnowocześniejsze linie galwanizerskie, należące do światowej czołówki naszej branży. Konsekwentnie inwestujemy w prace badawczo-rozwojowe oraz wzrost kwalifikacji naszej załogi. Stosujemy nowoczesne, energooszczędne i proekologiczne rozwiązania.

NIEPEWNOŚĆ ZDOMINOWAŁA ŚWIAT…

… dlatego my jeszcze częściej przypominamy, że sprawy, które wcześniej były dla nas ważne, nadal mają dziś znaczenie. Dlatego nieustannie dbamy o jakość, rozwiązujemy problemy,  dzielimy się pomysłami, otwieramy drzwi, likwidujemy przeszkody i bariery, łączymy ludzi. Razem chcemy troszczyć się o nasze wspólne interesy, ambicje i rozwój. Choć wszystko wokół się zmieniło, nasze priorytety i wartości pozostały te same.

ZAUFALI NAM
Wigal równych szans

Mimo technicznego profilu naszej firmy 1/4 załogi to kobiety, które wykonują zawody kiedyś zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Świat się zmienia, a my wraz z nim. Dla nas najważniejsze są umiejętności pracownika, doświadczenie oraz pozytywne nastawienie do środowiska – zawodowego i społecznego. Pracując z takimi ludźmi, możemy osiągnąć sukces firmy oraz kształtować zasady działania lokalnego biznesu i społeczności. Wigal jest pracodawcą równych szans, dlatego płeć, wiek czy światopogląd pracownika dla nas nie mają znaczenia.

Zielony Wigal

Urządzenia WGL spełniają najbardziej rygorystyczne standardy dotyczące ochrony środowiska. Proces produkcji naszych urządzeń również wypełnia założenia norm ISO 14001 w zakresie wspomagania ochrony środowiska i zapobiegania zanieczyszczeniom w sposób uwzględniający potrzeby społeczno-ekonomiczne.