Wigal

Urządzenia galwanizerskie, oczyszczalnie ścieków pogalwanicznych

projektowanie, produkcja, montaż

 

o nas

O firmie WIGAL;

Firma WIGAL istnieje na rynku od 1992 r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i montażu urządzeń galwanizerskich jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce, produkujących urządzenia galwanizerskie. Nasza firma działa nie tylko na rynku polskim, ale także na międzynarodowym, dając się poznać jako godny zaufania producent. Profesjonalizm, nowatorskie rozwiązania oraz najwyższa jakość oferowanych urządzeń to atuty, dzięki którym staliśmy się zaufanym i docenianym producentem w branży przemysłowej. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, które przyspieszają wdrażanie innowacji, co pozwala na uzyskanie przewagi nad konkurencją.

urzadzenia galwanizerskie
ocynkownie ogniowe

Doświadczenie

Dodatkowo współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami technologicznymi z doskonałym zapleczem laboratoryjnym, które przedstawią i doradzą innowacyjne rozwiązania technologiczne zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę linie galwanizerskie oraz ocynkownie ogniowe.

Opieka i Serwis

W ramach oferowanych prac, świadczymy również usługi w zakresie serwisowania gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego naszych urządzeń. 

Domyślnie czas reakcji, szacowany od zgłoszenia awarii, wynosi 12 godzin. Zespół naszych wykwalifikowanych serwisantów pomoże w jak najkrótszym czasie zdiagnozować i usunąć przyczynę awarii.


oczyszczalnie ścieków pogalwanicznych

Misja WIGAL

Od momentu rozpoczęcia działalności naszym celem jest dążenie do świadczenia usług na coraz wyższym poziomie, spełniającym oczekiwania  klientów. Jednocześnie dokładamy wszelkich starań, aby nasze urządzenia korzystały z najnowocześniejszych, energooszczędnych i proekologicznych technologii.


Nadrzędnym celem firmy jest stałe utrzymywanie wysokiej jakości usług i produktów. Wdrożony w 2005 roku SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ, zgodny z normą ISO 9001:2008, pozwala na skuteczne realizowanie tego zamierzenia. Działamy po to, by zaspokajać potrzeby klientów, oferując im produkty najwyższej jakości zgodne z atestami i certyfikatami.

Dlaczego warto nas wybrać?

Doświadczenie

Działamy na rynku od 1992 roku

Wiedza

Stale szkolimy nasz zespół i podnosimy kwalifikacje

Innowacyjność

 Aby utrzymać tak wysoki i wymagany poziom jakości prowadzimy własne prace badawczo – rozwojowe 

Jakość

Nadrzędnym celem firmy jest stałe utrzymywanie wysokiej jakości usług i produktów

Serwis

Reagujemy w ciągu 12 godzin

Diagnoza on-line

Certyfikaty

Posiadamy certyfikat ISO 9001

W naszej firmie obowiązuje system Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz system Zarządzania Środowiskowego 14001.

Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania.

Firma Wigal od lat wspiera młode, sportowe talenty.

Zostaliśmy sponsorem Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Wieluniu, aby młodzież mogła rozwijać w sobie ducha zdrowej rywalizacji.

Jesteśmy dumni z ich sukcesów i ciężkiej pracy.

www.mkswielun.pl


Od lat z powodzeniem współpracujemy z Kancelarią Radcy Prawnego

Patrycji Fiertek-Gonera