Neutralizator ścieków galwanicznych

Neutralizator ścieków galwanicznych, są w stanie bardzo skutecznie wyeliminować wszelkie odory, a także substancje toksyczne, które mogą powstawać w kanalizacyjnych sieciach w trakcie transportu, magazynowania ścieków, a także w procesie ich oczyszczania. Mowa tutaj o ściekach wonnych, bezwonnych, a także toksycznych dla organizmu człowieka. Niezależnie laboratoria potwierdzają wydajność oczyszczania produkowanych przez nas neutralizatorów.

Wśród szerokiego grona przeróżnych urządzeń, WIGAL oferuje także wysokiej jakości neutralizatory ścieków galwanicznych, które z pewnością doskonale spełnią swoją funkcję w wielu różnych branżach, a szczególnie w przemysłowych zakładach pracy. Wszystko po to, aby wznieść na najwyższy poziom kontrolę zarówno nad higieną, jak i nad dezynfekcją na ternie całego obiektu.

Odpowiadamy za wykonawstwo kompleksowych instalacji, które bazują na specjalistycznym procesie neutralizacji ścieków galwanicznych. Neutralizatory, które oferuje nasza firma, mogą być zaprojektowane zarówno w układach przepływowych, pojemnościowych, jak i pojemnościowo przepływowych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ są to m.in. pracownie chemiczne, laboratoria, magazyny, które obsługiwane są przez wózki widłowe, ale też w galwanizerniach, czy też zakładach przemysłu metalowego ciężkiego. Mowa tutaj o wszystkich tych miejscach, w których kwasy oraz alkalia musza zostać zobojętnione, zanim zostaną wprowadzone do kanalizacji.

Dlaczego warto wybrać neutralizator od WIGAL?

Jesteśmy rodzinną, inżynieryjną firmą z bardzo dużym doświadczeniem. Naszą specjalizacją jest nie tylko projektowanie, ale także produkcja oraz montaż wysoce zaawansowanych technologicznie linii galwanicznych, ale też skutecznych oczyszczalni ścieków przemysłowych. Oferowane przez nas specjalistyczne urządzenia z tego zakresu, tak naprawdę już od wielu lat mogą poszczycić się niemalże stuprocentową niezawodnością oraz funkcjonowaniem na najwyższym poziomie u wielu cenionych oraz czołowych producentów w branży Automotive, przemysłu lotniczego, czy też u liderów wielu innych sektorów z bardzo szerokiego spektrum gospodarki.

Jeśli tylko pojawi się chęć oraz potrzeba nawiązania współpracy z naszą firmą, jesteś bardzo otwarci na nowe wyzwania, dlatego zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami. Na naszej oficjalnej stronie internetowej udostępniamy wszystkie wymagane do tego dane, a jest to m.in. numer telefonu, a także adres poczty elektronicznej. Jeśli jednak pojawi się potrzeba skorzystania z innej formy kontaktu, możliwe jest także wypełnienie zamieszczonego formularza kontaktowego. W takim przypadku, to właśnie my będzie jako pierwsi kontaktować się z Tobą.

Wejdź w zakładkę kontaktu na naszej stronie, a tam wybierz najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania: https://wigal.pl/pl/kontakt/